Lliga Tardor-Hivern 2019-2020 CATEGORIA FEMENINA - General


Lliga Femenina Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Yolanda Tomàs Magrinyà

Elisabet Musté Bulló
18 6 6 0 0
2
Carme Escoda Miró

Lydia Plana Valls
16 6 5 0 1
3
M. Jose Arévalo Baltasar

Miriam Cristià Castillejo
12 6 3 0 3
4
Ion Salat Brunel

Gemma Montserrat Castellví
12 6 3 0 3
5
Raquel Maria Francès Pérez

Maria Gandia Bello
8 4 2 0 2
6
Rosa Montserrat Castellvi

Susanna Vilalta Marimon
6 4 1 0 3
7
Sara Tierraseca López

Sònia Valldosera Rodríguez
4 4 0 0 4
8
Yolanda Claros Palacios

Estefania Merino Tessore
4 4 0 0 4



Jornada 1
Del 02/12/2019 al 22/12/2019

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello


- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Vs
- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Pàdel1
17/12/2019 20:00

6-0 / 6-0


- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Vs
- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Pàdel2
14/12/2019 12:00

6-1 / 6-0


- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore
Vs
- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Pàdel1
20/12/2019 17:30

1-6 / 0-6


Jornada 2
Del 16/12/2019 al 12/01/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Pàdel3
05/01/2020 09:00

1-6 / 1-6


- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Vs
- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Pàdel1
07/01/2020 17:30

7-6 / 6-1


- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore
Vs
- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Pàdel1
14/01/2020 20:00

1-6 / 0-6


- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Vs
- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Pàdel1
07/01/2020 11:15

6-1 / 6-1


Jornada 3
Del 06/01/2020 al 26/01/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Pàdel2
12/01/2020 10:30

2-6 / 2-6


- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore
Vs
- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Pàdel2
26/01/2020 09:15

0-6 / 0-6


- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Vs
- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Pàdel1
17/01/2020 18:45

5-7 / 1-6


- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Vs
- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Pàdel1
30/01/2020 20:00

1-6 / 0-6


Jornada 4
Del 20/01/2020 al 09/02/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore
Pàdel1
25/02/2020 20:00

6-2 / 6-1


- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Vs
- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Pàdel1
25/01/2020 17:30

3-6 / 4-6


- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Vs
- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Pàdel3
06/02/2020 19:00

1-6 / 2-6


- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Vs
- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Pàdel3
20/02/2020 20:15

4-6 / 4-6


Jornada 5
Del 03/02/2020 al 23/02/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Pàdel3
18/02/2020 19:00

7-5 / 1-6 / 6-7


- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Vs
- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore


- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Vs
- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Pàdel1
11/02/2020 20:00

2-6 / 1-6


- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Vs
- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Pàdel1
17/02/2020 20:00

6-4 / 1-6 / 6-7


Jornada 6
Del 17/02/2020 al 08/03/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez
Pàdel3
04/03/2020 19:00


- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo
Vs
- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví
Pàdel3
05/03/2020 20:15

7-6 / 6-1


- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Vs
- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore


- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Vs
- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Pàdel1
27/02/2020 20:00

6-4 / 6-3


Jornada 7
Del 02/03/2020 al 22/03/2020

- Rosa Montserrat Castellvi
- Susanna Vilalta Marimon
Vs
- M. Jose Arévalo Baltasar
- Miriam Cristià Castillejo


- Raquel Maria Francès Pérez
- Maria Gandia Bello
Vs
- Sara Tierraseca López
- Sònia Valldosera Rodríguez


- Yolanda Tomàs Magrinyà
- Elisabet Musté Bulló
Vs
- Ion Salat Brunel
- Gemma Montserrat Castellví


- Carme Escoda Miró
- Lydia Plana Valls
Vs
- Yolanda Claros Palacios
- Estefania Merino Tessore





Lliga Femenina Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Ascensión López Fernandez

Margarida Batet Canadell
12 4 4 0 0
2
Tere Salat Brunel

Rosa Voltas Sampere
11 5 3 0 2
3
Conxita Martinez Garcia

Carme Calaf Vidales
8 4 2 0 2
4
Montse Olivé Ollé

Rosa M. Trenchs
6 2 2 0 0
5
Montserrat Santó Domingo

Montse Ballart Del Pozo
6 4 1 0 3
6
Raquel Coronado Costa

Eli Rodríguez Migales
3 3 0 0 3
7
Ana Maria Meléndez Perea

Carme Fernández Jiménez
2 2 0 0 2



Jornada 1
Del 02/12/2019 al 22/12/2019

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez
Pàdel3
19/12/2019 19:00

6-0 / 6-0


- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell
Vs
- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales
Pàdel3
22/12/2019 10:15

6-1 / 6-1


- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs
Vs
- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo
Pàdel3
07/01/2020 14:00

6-1 / 6-0


Jornada 2
Del 16/12/2019 al 12/01/2020

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell
Pàdel3
06/01/2020 10:15

3-6 / 1-6


- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs
Vs
- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez


- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales
Vs
- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales
Pàdel3
10/01/2020 19:00

1-6 / 0-6


Jornada 3
Del 06/01/2020 al 26/01/2020

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs
Pàdel3
15/01/2020 19:00

2-6 / 5-7


- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales
Vs
- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell
Pàdel2
26/01/2020 10:30

0-6 / 0-6


- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo
Vs
- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales
Pàdel1
24/01/2020 20:00

7-5 / 6-2


Jornada 4
Del 20/01/2020 al 09/02/2020

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales
Pàdel3
07/02/2020 19:00

6-0 / 6-2


- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo
Vs
- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell
Pàdel3
06/03/2020 15:15

2-6 / 3-6


- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales
Vs
- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez
Pàdel3
31/01/2020 19:00

6-0 / 6-0


Jornada 5
Del 03/02/2020 al 23/02/2020

- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo
Vs
- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales


- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales
Vs
- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs


- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez
Vs
- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell


Jornada 6
Del 17/02/2020 al 08/03/2020

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo
Pàdel1
05/03/2020 20:00

4-6 / 7-5 / 7-5


- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez
Vs
- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales


- Ascensión López Fernandez
- Margarida Batet Canadell
Vs
- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs


Jornada 7
Del 02/03/2020 al 22/03/2020

- Tere Salat Brunel
- Rosa Voltas Sampere
Vs
- Conxita Martinez Garcia
- Carme Calaf Vidales


- Ana Maria Meléndez Perea
- Carme Fernández Jiménez
Vs
- Montserrat Santó Domingo
- Montse Ballart Del Pozo


- Montse Olivé Ollé
- Rosa M. Trenchs
Vs
- Raquel Coronado Costa
- Eli Rodríguez Migales