Lliga Tardor-Hivern 2019-2020 CATEGORIA MASCULINA - General


Lliga Masculina Grup A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Aleix Roig Lluís

Manel Castaño Leiva
9 3 3 0 0
2
Roger Bordas Pascual

Quico Vidal Cendrós
9 3 3 0 0
3
Andreu Ulldemolins Batet

Jordi Fernández Vilaplana
5 3 1 0 2
4
Ian Ribas González

Ruben Ruiz Silva
5 3 1 0 2
5
Francisco Javier Perez Fernandez

Rafael Perez Fernandez
5 3 1 0 2
6
Jordi Mercadé Cuervo

Roger Domingo Meléndez
3 3 0 0 3



Jornada 1
Del 02/12/2019 al 29/12/2019

- Francisco Javier Perez Fernandez
- Rafael Perez Fernandez
Vs
- Ian Ribas González
- Ruben Ruiz Silva
Pàdel3
16/12/2019 19:00

6-3 / 6-4


- Roger Bordas Pascual
- Quico Vidal Cendrós
Vs
- Andreu Ulldemolins Batet
- Jordi Fernández Vilaplana
Pàdel3
12/12/2019 20:15

6-3 / 7-6


- Aleix Roig Lluís
- Manel Castaño Leiva
Vs
- Jordi Mercadé Cuervo
- Roger Domingo Meléndez
Pàdel1
08/01/2020 20:00

6-0 / 6-0


Jornada 2
Del 23/12/2019 al 26/01/2020

- Francisco Javier Perez Fernandez
- Rafael Perez Fernandez
Vs
- Roger Bordas Pascual
- Quico Vidal Cendrós
Pàdel3
25/01/2020 16:30

6-7 / 3-6


- Aleix Roig Lluís
- Manel Castaño Leiva
Vs
- Ian Ribas González
- Ruben Ruiz Silva
Pàdel1
11/01/2020 11:15

6-1 / 6-1


- Jordi Mercadé Cuervo
- Roger Domingo Meléndez
Vs
- Andreu Ulldemolins Batet
- Jordi Fernández Vilaplana
Pàdel3
21/02/2020 19:30

0-6 / 0-6


Jornada 3
Del 20/01/2020 al 16/02/2020

- Francisco Javier Perez Fernandez
- Rafael Perez Fernandez
Vs
- Aleix Roig Lluís
- Manel Castaño Leiva
Pàdel1
30/01/2020 18:45

1-6 / 0-6


- Jordi Mercadé Cuervo
- Roger Domingo Meléndez
Vs
- Roger Bordas Pascual
- Quico Vidal Cendrós
Pàdel1
21/02/2020 17:30

1-6 / 1-6


- Andreu Ulldemolins Batet
- Jordi Fernández Vilaplana
Vs
- Ian Ribas González
- Ruben Ruiz Silva
Pàdel2
01/03/2020 11:45

1-6 / 3-6


Jornada 4
Del 10/02/2020 al 08/03/2020

- Francisco Javier Perez Fernandez
- Rafael Perez Fernandez
Vs
- Jordi Mercadé Cuervo
- Roger Domingo Meléndez


- Andreu Ulldemolins Batet
- Jordi Fernández Vilaplana
Vs
- Aleix Roig Lluís
- Manel Castaño Leiva


- Ian Ribas González
- Ruben Ruiz Silva
Vs
- Roger Bordas Pascual
- Quico Vidal Cendrós


Jornada 5
Del 02/03/2020 al 22/03/2020

- Francisco Javier Perez Fernandez
- Rafael Perez Fernandez
Vs
- Andreu Ulldemolins Batet
- Jordi Fernández Vilaplana


- Ian Ribas González
- Ruben Ruiz Silva
Vs
- Jordi Mercadé Cuervo
- Roger Domingo Meléndez


- Roger Bordas Pascual
- Quico Vidal Cendrós
Vs
- Aleix Roig Lluís
- Manel Castaño Leiva





Lliga Masculina Grup B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Guillem Voltas Sampere

Ramon Invernon Agras
11 5 3 0 2
2
Estanis Òdena Folch

Josep M. Magrinyà Antonio
11 5 3 0 2
3
Raul Olmo Zazo

Tente Casado Jaramillo
9 3 3 0 0
4
Manuel Santos Chouza Figueroa

Albert Montes Fernández
9 5 2 0 3
5
Albert Mestres Molet

Pau Mestres Truyol
5 3 1 0 2
6
Jordi Amat Gil

Emili Manresa Guardis
3 3 0 0 3



Jornada 1
Del 02/12/2019 al 29/12/2019

- Guillem Voltas Sampere
- Ramon Invernon Agras
Vs
- Manuel Santos Chouza Figueroa
- Albert Montes Fernández
Pàdel3
11/01/2020 10:15

6-7 / 7-6 / 6-7


- Raul Olmo Zazo
- Tente Casado Jaramillo
Vs
- Albert Mestres Molet
- Pau Mestres Truyol


- Jordi Amat Gil
- Emili Manresa Guardis
Vs
- Estanis Òdena Folch
- Josep M. Magrinyà Antonio
Pàdel1
27/12/2019 18:45

1-6 / 4-6


Jornada 2
Del 23/12/2019 al 26/01/2020

- Guillem Voltas Sampere
- Ramon Invernon Agras
Vs
- Raul Olmo Zazo
- Tente Casado Jaramillo
Pàdel1
30/12/2019 20:00

3-6 / 1-6


- Jordi Amat Gil
- Emili Manresa Guardis
Vs
- Manuel Santos Chouza Figueroa
- Albert Montes Fernández
Pàdel3
06/02/2020 17:45

7-5 / 4-6 / 6-7


- Estanis Òdena Folch
- Josep M. Magrinyà Antonio
Vs
- Albert Mestres Molet
- Pau Mestres Truyol
Pàdel3
24/01/2020 19:00

3-6 / 6-3 / 7-6


Jornada 3
Del 20/01/2020 al 16/02/2020

- Guillem Voltas Sampere
- Ramon Invernon Agras
Vs
- Jordi Amat Gil
- Emili Manresa Guardis
Pàdel1
24/01/2020 18:45

6-3 / 6-2


- Estanis Òdena Folch
- Josep M. Magrinyà Antonio
Vs
- Raul Olmo Zazo
- Tente Casado Jaramillo
Pàdel3
17/02/2020 19:00

2-6 / 1-6


- Albert Mestres Molet
- Pau Mestres Truyol
Vs
- Manuel Santos Chouza Figueroa
- Albert Montes Fernández
Pàdel3
28/02/2020 19:00

6-3 / 3-6 / 15-13


Jornada 4
Del 10/02/2020 al 08/03/2020

- Guillem Voltas Sampere
- Ramon Invernon Agras
Vs
- Estanis Òdena Folch
- Josep M. Magrinyà Antonio
Pàdel1
07/02/2020 18:45

6-2 / 7-5


- Albert Mestres Molet
- Pau Mestres Truyol
Vs
- Jordi Amat Gil
- Emili Manresa Guardis


- Manuel Santos Chouza Figueroa
- Albert Montes Fernández
Vs
- Raul Olmo Zazo
- Tente Casado Jaramillo
Pàdel1
24/02/2020 18:45

2-6 / 0-6


Jornada 5
Del 02/03/2020 al 22/03/2020

- Guillem Voltas Sampere
- Ramon Invernon Agras
Vs
- Albert Mestres Molet
- Pau Mestres Truyol
Pàdel1
21/02/2020 18:45

6-1 / 7-5


- Manuel Santos Chouza Figueroa
- Albert Montes Fernández
Vs
- Estanis Òdena Folch
- Josep M. Magrinyà Antonio
Pàdel1
12/03/2020 18:45

3-6 / 6-4 / 6-7


- Raul Olmo Zazo
- Tente Casado Jaramillo
Vs
- Jordi Amat Gil
- Emili Manresa Guardis